ZSO Jaroslaw
usługi i produkty - ogłoszenia firm

Odzież damska i męska

• Ciepła czapka wełniana damska

BoZka
Kupiecka 76
65-058 Zielona Góra

BoZka to sklep z wysokiej jakości damskimi nakryciami głowy. Interesuje cię czapka wełniana? Damska garderoba nie może obejść się bez ciepłej czapki na zimę, dlatego BoZka przygotowała kilka różnych modeli czapek wełnianych damskich, które z pewnością cię zainteresują! Sprawdź, na co możesz się zdecydować, przeglądając stronę internetową, na której znajduje się sklep online. BoZka nadąża za aktualnymi trendami, nie zapominając jednocześnie o osobach, które kochają klasykę i ponadczasowe dodatki do stylizacji. Kupisz tam zatem czapkę wełnianą damską, która uchroni cię przed mrozem podczas niejednej zimy. Eleganckie czapki wełniane pasują do płaszcza, jak i do puchowej kurtki. Są wygodne, trwałe i komfortowe w noszeniu. Znajdź swój model czapki wełnianej, po którą będziesz chętnie sięgać każdego dnia. Oprócz różnych fasonów, do wyboru masz także przeróżne kolory czapek wełnianych. Damskie gusta są różne, dlatego BoZka dba o różnorodność s... / [czytaj dalej]

odwiedź witrynę: Czapka wełniana - Damska

• Komplety medyczne w różnych kolorach i rozmiarach

Perfect Uniforms
Kasztanowa 6
62-051 Wiry

Pracujesz w branży medycznej? Chcesz czuć się komfortowo i swobodnie, będąc w pracy? Niezależnie od pory roku pragniesz, by twoja skóra swobodnie oddychała i nie przegrzewała się nawet podczas realizacji trudnych obowiązków? W takim razie potrzebujesz odzież roboczą od firmy Perfect Uniforms. Spraw sobie wygodne i znakomicie skrojone komplety medyczne. Zapewnią ci schludny profesjonalny wygląd i swobodę podczas wykonywania codziennych zadań. Komplety medyczne kupisz w pięknych żywych kolorach jak róż, oberżyna, czy granat. Ponadto dostaniesz je w standardowych odcieniach jak biel i czerń — firma Perfect Uniforms dba o różnorodność swojej oferty, dlatego oprócz kolorów, do wyboru masz też szeroką rozmiarówkę. Wybierz odpowiedni krój i rodzaj kompletu medycznego, by pasował do ciebie perfekcyjnie. Wolisz spódnice czy spodnie? Bluzę wiązaną czy wkładaną przez głowę? Perfect Uniforms daje ci wybór, a jeśli ostatecznie nie znalazłeś tego, cz... / [czytaj dalej]

odwiedź witrynę: Komplety medyczne


Ostatnio dodane


zsojaroslaw.edu.pl
FavGroup / 2024 / AllRightsReserved